Business 

Kdo vám v Praze pronajme nebo zrealizuje dopravní značení?

Dopravní značka není rohlík, v supermarketu na ni nenarazíte. Ale ani v hobbymarketu či v jiných prodejnách. Musíte se obrátit na specializovaného prodejce, který vám prodá nebo pronajme značení odpovídající platné legislativě. V případě firmy AZznačky můžete využít i další služby, jako jsou realizace vodorovného dopravního značení a projektu dopravního značení (DIO).

Najít spolehlivého obchodního partnera není snadné a v souvislosti s dopravním značením je na místě obezřetnost. Přeci jen jde o důležitý prvek, který se podílí na bezpečnosti provozu po veřejných i soukromých komunikacích. Odborníci z AZznačky se v oboru pohybují od roku 2006 a během více než deseti let nasbírali spoustu cenných zkušeností. Můžete se na ně obrátit v případě menší i větší zakázky a vždy se vám dostane individuálního přístupu s důrazem na co nejnižší možnou cenu.

Díky modernímu monitorovacímu systému Venzeo budete vždy vědět, v jaké fázi se zakázka nachází. Součástí hlášení jsou GPS souřadnice, čas a údaje o odpovědném zaměstnanci.

Svislé dopravní značení

AZznačky nabízí prodej, pronájem, údržbu i likvidaci svislých dopravních značek. V nabídce najdete svislé dopravní značení výstražné, příkazové, zákazové, upravující přednost a zákazové. Samozřejmě nechybí ani dodatkové tabulky. Veškeré značení je v souladu s technickými normami a zákony.

Vodorovné dopravní značení

Firma AZznačky realizuje také vodorovné dopravní značení, a to jak na silničních komunikacích, tak v rámci soukromých areálů, jako jsou parkoviště, obchodní zóny či logistická centra. Kombinace kvalitních barev a moderních technologických postupů garantuje skvělé výsledky.

Ať už vás zajímá realizace, prodej nebo pronájem dopravního značení, bližší informace najdete na www.azznacky.cz.

OnlinePraha na Facebooku
  • 2
    Shares

Related posts

Leave a Comment