11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Dostaňte se z finanční nouze půjčkou se zástavou auta

Mohlo by Vás zajímat

Pokud vás zastihla finanční nouze a peníze potřebujete rychle, nejlépe hned, rozhodněte se pro půjčku se zástavou auta. Možná vás napadlo, že byste mohli svůj vůz prodat a jeho prodejem získat i potřebné peníze. To by ale nebylo nejšťastnější řešení, měli byste sice peníze, ale auto by vám určitě chybělo. Využijte raději nabídky autozastavárny, získejte půjčku ručenou autem a jezděte dál.

více v článku...

Neprodávejte své vozidlo pod cenou

Autozastavárna Praha či zastavárna aut Brno vám vaši složitou finanční situaci pomůže vyřešit. Důležité je, abyste vlastnili osobní, užitkové nebo nákladní auto, motocykl, přívěs a podobně, a zastavárna aut Praha nebo zastavárna aut Brno vám umožní získat půjčku ručení autem, aniž byste své vozidlo museli pod cenou prodat.

Vyberte si řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat

Záleží pouze na vás, zda se rozhodnete půjčit si hotovost a odstavit vozidlo na hlídaném zabezpečeném parkovišti autozastavárny Praha či zastavárny aut Brno, nebo se rozhodnete dát auto do zástavy Praha či auto do zástavy Brno jiným způsobem, díky kterému budete moci vozidlo nadále běžným způsobem používat.

Kolik dostanete?

Jaká bude výše částky, kterou můžete ihned v hotovosti v autozastavárně získat, závisí na zhodnocení technického stavu vozidla –  přihlédne se k roku výroby, najetým kilometrům, výbavě vozidla a samozřejmě také k vzhledu vozidla. Je samozřejmě třeba také zkontrolovat původ vozidla. Potom už nic nebude bránit sepsání zástavní smlouvy a váš vůz či jiný dopravní prostředek se stane předmětem zástavy autozastavárny Praha nebo zastavárny aut Brno.

Vstřícnost, pečlivost, preciznost – hledejte u zastavtoauto.cz

Můžete se těšit na vstřícné jednání, maximální pečlivost a preciznost při sepsání smlouvy a samozřejmě také na peníze, kvůli kterým jste se rozhodli služeb autozastavárny využít.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.