5.1 C
Prague
Neděle, 24 října, 2021

Mohlo by Vás zajímat

Proč právě Coffea arabica?

Oproti Robustě se Arabica vyznačuje mnohem lepším aroma a svou charakteristickou chutí. Kávovník arabský je náročnější na pěstování, vyžaduje více péče a stabilnější podnebí, ale její plody rozhodně stojí za to. Selektivně sesbíraná a čerstvě pražená káva prvotřídní kvality vám dopřeje nezapomenutelnou chuť i chvíle. Vychutnáte si každý doušek.

Každý kus světa a každá kávová plantáž je jiná. Dává pak typu kávy na ní vypěstované specifické vlastnosti a jedinečnou chuť. Většinou jsou jednodruhové kávy z různých koutů světa. Naše kávy pochází přímo z jedné dohledatelné oblasti nebo se pro zvýraznění chuti kombinují například dva druhy kávy. Zárukou kvality je ruční selektivní sběr na malých, takřka rodinných plantážích, pražení ve velmi krátké době po sběru ve vlastní pražírně, a velmi kvalitní balení zaručující ochranu vůně i chuti a uchovávání aroma.

Vyzkoušejte, která káva je přesně podle vašeho gusta!

Nezapomenutelné chvíle u prvotřídní kávy přispějí k příjemné atmosféře. Krása života tkví v maličkostech, kouzlu jedinečného okamžiku a zážitcích. Šálek dobré kávy k nim rozhodně patří.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi či prodej družstevního bytu? Využijte atraktivní nabídky od FINEPU.