25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Bezpečnostní zámky lupiče nepustí dál

Mohlo by Vás zajímat

Bydlíte v Praze a chcete lepší bezpečnostní zámek u dveří? Bojíte se o svou nemovitost a majetek? Už jste se někdy stali obětí krádeže a chcete svůj byt či dům zajistit tak, aby se vám to již nestalo? Nebo pouze bydlíte v problémové lokalitě a bojíte se, co všechno by se mohlo stát?

více v článku...

Bezpečnostní zámky jsou dnes již běžnou součástí

Pak zbystřete. My v obchodě kliky-schranky.cz se zaměřujeme na distribuci kvalitních klik a poštovních schránek od renomovaných výrobců, včetně příslušenství k nim. Na Slovensku působíme již 21. rokem, internetový obchod jsme spustili o 10 let později, v roce 2006. A od roku 2012 působíme rovněž v České republice.

Proč byste měli využít zrovna našich služeb? To, co nabízíme, nabízíme levně – dost možná nejlevněji v České republice – a kvalitně. Díky našim velkým skladům a moderně řešené logistice si můžeme dovolit držet ceny dlouhodobě nízko, aniž by se to odrazilo na poskytovaných službách. Avšak my poštovní schránky a bezpečnostní zámky nejenom prodáváme, zároveň poskytujeme jejich servis a poradenství před nákupem.

Bezpečnostní kování zabrání vloupání

Naše bezpečnostní kování i zámky jsou na vysoké úrovni, máme na výběr velké množství typů i barevných provedení, díky čemuž si u nás vybere opravdu každý. Bezpečnostní zámky jsou certifikované dle platných norem a řadí se do třídy 3, což je nejvyšší stupeň zabezpečení. Povrch pak představuje nikl-satén. Co se týče bezpečnostního kování, většina klik je vyrobených z nerezové oceli či hliníku, a jsou vhodné pro zabezpečení bytů i celých budov. Nabízíme je v několika barevných provedeních. Nemusíte se tak bát nudných variant.

Pokud tedy hledáte bezpečné zámky v Praze, prohlédněte si naše produkty – jsou přesně tím, co váš byt či dům potřebují. Tedy pokud chcete být v bezpečí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.