7.1 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Levné ubytování Praha, to je komfort i dostupnost centra

Mohlo by Vás zajímat

Máte zajímavou pracovní nabídku v Praze nebo jen uvažujete o stěhování do místa s lepší dostupností do centra? Hledat levné ubytování v Praze nabývá snadné, přesto se objevují byty a domy, které jsou k pronájmu za míň než za desítky tisíc měsíčně.

Levné ubytování Praha, apartmány a studia

Celá řada osob míří do Prahy jen na několik dní v týdnu a na víkendy zpravidla odjíždí domů. Přes pracovní týden tak potřebují najít levné ubytování. Jaké mají možnosti?

Hotelové pokoje nepřipadají v úvahu kvůli ceně a pronájem samostatného bytu je rovněž zbytečnou investicí. Je možné využít služeb některých ubytoven, ale ty bývají občas až na okraji města a s horší dopravní dostupností k metru. Samostatné apartmány a studia v ubytovnách jsou také finančně nákladnější než běžný pokoj. Nabízí se proto sdílené ubytování.

Výhody sdíleného ubytování

Sdílené ubytování představuje cestu, jak najít vysněné, levné ubytování Praha. Při sdíleném ubytování platíte cenu za osobu a sdílíte pokoj s další osobou nebo osobami. V ceně bývá zohledněna velikost pokoje i počet osob v jednom pokoji, proto nejlevnější ubytování bývá to, kde je ubytováno v pokoji více osob a mírně dražší je ubytování v pokojích pro dvě osoby. Společně pak užíváte koupelnu nebo koupelny a vybavení kuchyně. V ceně ubytování už jsou zpravidla zahrnuty všechny služby, tedy energie i internet.

Výhodou je bydlení v menším a užším kruhu. Obvykle se rychle s ostatními obyvateli spřátelíte a dohodnete si pravidla ohledně společných prostor. Při bydlení v rodinném domě bývá k dispozici i menší zahrada pro trávení volného času.

Levné ubytování Praha nemusí být heslem pro anonymní ubytovnu se starším vybavením, hlukem a velkou vzdáleností od metra. Můžete bydlet v příjemných rekonstruovaných pokojích v menším počtu osob a kousek od stanice metra.

Dejte přednost komfortnímu ubytování. 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.