25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Nebankovní hypotéky

Mohlo by Vás zajímat

Jaké výhody nejvíce klienti vyzdvihují?

Zejména rychlost a snadnost vyřízení.

Nebankovní hypotéka je totiž dostupná každému. Neděláme s tím žádné rozdíly. Neškatulkujeme klienty do složek, ale jednáme s nimi individuálně. Proto se vám dokážeme přizpůsobit. Vše se zpracovává přes internet, což je v dnešní době žádoucí. Nikdo už nechce ztrácet drahocenný čas v bance, nechceme si sjednávat stále další a další schůzky, na které se musíme dostavit, přinést nějaké papíry a za týden znovu a znovu a znovu. To je vyčerpávající. U nás vše pošlete pomocí internetu. Fotografie vaší nemovitosti zašlete e-mailem, stačí vyplnit online žádost a už se vašim případem budeme zabývat. Nebudete s námi zbytečně ztrácet čas.

Vyřídíte s námi například i hypotéku na pozemek, na družstevní byt a spoustu dalšího.

Navíc peníze můžete mít už do 24 hodin. Takže celé vyřízení podobného úvěru netrvá déle, jak pár dní, a to nemusíte ani dojít na tisíc schůzek. Snadné a jednoduché.

Spotřebitelský úvěr na míru

V tomto případě úvěru získáte až 70 % z hodnoty vaší nemovitosti. Ručit přitom můžete jakoukoliv nemovitostí, bytem, domem, pozemkem, dokonce i družstevním bytem, chatou, zahradou, budovou, garáží či jakoukoliv jinou nemovitostí.

Splácet můžete od jednoho roku až po 30 let. Dobu splatnosti si můžete zvolit. Vypočítáme vám různé varianty, takže si to můžete dokonce zvolit podle vašich možností.

Neřešíme registry ani nízké příjmy. Dokonce ani to, když máte exekuce. I v těchto případech se snažíme našim klientům pomoci.

Garantujeme nízkou úrokovou sazbu a také nízké měsíční splátky. Podobné těm, které znáte z běžných bankovních institucí.

Zajistíme vám férové podmínky. Smlouvu si můžete přečíst tolikrát, kolikrát sami budete chtít.

S penězi můžete nakládat podle libosti. Můžete se vymanit z exekucí, konsolidovat půjčky, nebo si něco koupit. Záleží jenom na vás!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.