14.1 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Nemáte čas vymýšlet co za dárky dát partnerům

Mohlo by Vás zajímat

Vymýšlení dárků pro životní partnery bývá mnohdy snazší, než když chcete nějakým hodnotným, vkusným a šikovným darem. Svoji družku totiž znáte skoro jako své boty, a tím pádem víte, jakou má velikost garderoby, po jakém šperku touží, kterou značku vína či čokolády zbožňuje. Ideálně a elegantně rozlousknete úkol obdarování peněžitým darem. Ovšem darujte zaměstnancům prémie, ti budou šťastní. Ale co dát firemním partnerům, významným osobám, s nimiž uzavíráte kontrakty?

více v článku...

Inspirujte se u reklamních tvůrců, ochotně poradí a pomůžou

Pokud nemáte šikovnou asistentku, která takové problémy vyřeší za vás s bravurou, nechte se inspirovat nápady od odborníků. Reklamní agentury chrlí nápady každou hodinu, a stejně tak reklamní grafická studia. Reklamní textil, kancelářské a psací potřeby, reklamní propisky, potřeby pro cestování, do domácnosti, klíčenky, přívěsky, kuřácké náčiní a spousta dalších předmětů různých stylů si vyberete jednoduše na stránkách a domluvíte se na potisku či jiném způsobu vyznačení loga vaší firmy na nich.

Kvalitní zboží si zaslouží trvanlivý potisk

Existuje více způsobů potisku reklamních předmětů, z nichž každý má svá pozitiva v případě nanesení na konkrétní materiály. Textilie, plast, kov, sklo se označují reklamními návrhy jinými způsoby. Například tamponovým tiskem se reklama tiskne na mnoho materiálů jako plast, kov, papír a keramika. Běžné reklamní dárky – tužky, zapalovače, klíčenky, hrnečky, psací potřeby – tento typ tisku snesou. Pokud se však rozhodnete pro exkluzivní dárky pro významné partnery, už byste se měli poptat po laserovém rytí, ražbě i výšivce. Sportovní oděvy, čepice, tašky, pouzdra, kovové předměty si zaslouží trvanlivý, výrazný tisk, který nezmizí po několikerém vyprání nebo použití.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.