11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Zahraniční návštěva v Praze nebo oslava narozenin šéfa si žádá originalitu

Mohlo by Vás zajímat

Prezentace nového projektu nebo třeba vzácní hosté z ciziny, co přiletí už za měsíc a stále nemáte pevný plán? Řešení je přitom takříkajíc na dosah ruky, a to doslova – protože centrum Prahy je vám plně k dispozici.

Hotel Belveder Prague disponuje prostory až pro několik stovek hostů, takže vaše nová módní přehlídka nebo jiná společenská akce se setká s velkým úspěchem. Rezervace je snadná, domluva na detailech rychlá. A pokud jde o dostupnost městské hromadné dopravy, hosté se sem snadno dostanou z vlakového nádraží i letiště, takže žádný strach!

více v článku...

Pořádání konferencí nebo různých společenských setkání

Široké možnosti pro širokou veřejnost – přesně o tom je hotel v centru Prahy! Zajistí nejen vaši akci jako takovou, ale také následné ubytování hostů, občerstvení a další služby. Tři velké sály, které mohou sloužit jako zázemí nejen pro módní přehlídky, školení nebo semináře, ale třeba také večírky, co pořádáte na počest šéfa v práci.

Tiskovka nebo ples, uzavřená společnost pro pár desítek hostů nebo naopak velkolepé entrée vašeho nového projektu pro příští roky. Zajištěno je perfektní ozvučení, nabízí se i možnost parkování, které je někdy v centrální Praze problémem – zde však určitě nebude! Tedy, sečteno a podtrženo, místo pro pořádání konference v Praze, která bude úspěšná i za hranicemi.

Možnost celodenního pronájmu klubu nebo salónku

Samozřejmě, k dispozici jsou všechny hotelové prostory, včetně společenského sálu s velkou kapacitou, ale také dvou menších místností – klubu a salónku. Připraveno je také svatební apartmá, díky němuž se budou novomanželé cítit skutečně jako v pohádce.

Salónek pro konferenci je velmi útulný a nabídne prostor až pro pětadvacet hostů v závislosti na konkrétní akci. A kam své hosty pozvat na krátkou procházku? Třeba do Troji, zdejší zámek je hned vedle proslulé pražské ZOO.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.