25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Chcete být králem Prahy? Nakupujte chytřeji než ostatní!

Mohlo by Vás zajímat

Užijte si život ve velkoměstě se vším všudy. Ochutnejte něco nového! Objednejte si potraviny, které si díky dovážkové službě vychutnáte z pohodlí domova. S Tipli.cz se můžete stát králem Prahy i vy!

Máte chuť na čerstvé sushi? Nebo byste rádi podpořili svou imunitu stoprocentními ovocnými koktejly? Praha je město plné zajímavých restaurací, kam chodí na večeře skuteční labužníci. Zároveň je však známé i nepsané pravidlo, že v Praze je draze.

Chcete si doslova vychutnat život v hlavním městě České republiky a neutratit přitom majlant? Jaké slevy Praha nabízí? Poradíme, které obchody Praha se rozhodně vyplatí navštívit a jak v nich ušetříte.

Existuje snadné řešení. Využijte Tipli.cz. Tento cashback portál poskytuje svým registrovaným uživatelům výhody v podobě levnějších nákupů ve více než 2 000 obchodech. Jak to funguje? Zcela zdarma se zaregistrujte a nakupujte online u vybraných obchodníků. E-shopy zaplatí Tipli.cz provizi za přivedení zákazníka. Cashback portál se s vámi o tuto odměnu rozdělí. Získáte tak část peněz z nákupu zpět na účet.

Staňte se králem Prahy. Jezte sushi, pijte kvalitní ovocné drinky

Pokud rádi zkoušíte nové věci, rozhodně nezapomeňte ochutnat japonské sushi. Objednejte ho online v restauraci Sushi Time. Ochutnejte lososa v kombinaci s rýží a mořskou řasou. S Tipli ho budete mít o 4 % levněji.

Pokud vás mořské plody nelákají, v Sushi Time objednáte také ramen – hovězí vývar se zeleninou, nebo japonské nudlové pokrmy a polévky. Sushi Time rozváží potraviny každý den od 10:30 do 21:00.

Honí vás mlsná? Nahraďte čokoládu zdravým ovocem a zeleninou. Obchod Frutiko je zdravá cukrárna, která vám doveze až domů ovocné květiny, bonboniéry i dorty. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Barevná a navíc jedlá kytice jistě potěší například jako dárek k narozeninám. Při nákupu online přes Tipli získáte zpět na účet až 5 % z ceny nákupu!

S cashbackem ušetříte nejen na nákupu potravin. Ať už sháníte elektroniku, oblečení, dárky pro děti, nebo si potřebujete sjednat finanční službu jako pojištění či dokonce půjčku, díky Tipli.cz získáte určité procento z nákupu zpět. Vyzkoušejte zdarma Tipli.cz a omrkněte všechny partnerské e-shopy.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.