5.1 C
Prague
Neděle, 24 října, 2021

Mohlo by Vás zajímat

Užijte si život ve velkoměstě se vším všudy. Ochutnejte něco nového! Objednejte si potraviny, které si díky dovážkové službě vychutnáte z pohodlí domova. S Tipli.cz se můžete stát králem Prahy i vy!

Máte chuť na čerstvé sushi? Nebo byste rádi podpořili svou imunitu stoprocentními ovocnými koktejly? Praha je město plné zajímavých restaurací, kam chodí na večeře skuteční labužníci. Zároveň je však známé i nepsané pravidlo, že v Praze je draze.

Chcete si doslova vychutnat život v hlavním městě České republiky a neutratit přitom majlant? Jaké slevy Praha nabízí? Poradíme, které obchody Praha se rozhodně vyplatí navštívit a jak v nich ušetříte.

Existuje snadné řešení. Využijte Tipli.cz. Tento cashback portál poskytuje svým registrovaným uživatelům výhody v podobě levnějších nákupů ve více než 2 000 obchodech. Jak to funguje? Zcela zdarma se zaregistrujte a nakupujte online u vybraných obchodníků. E-shopy zaplatí Tipli.cz provizi za přivedení zákazníka. Cashback portál se s vámi o tuto odměnu rozdělí. Získáte tak část peněz z nákupu zpět na účet.

Staňte se králem Prahy. Jezte sushi, pijte kvalitní ovocné drinky

Pokud rádi zkoušíte nové věci, rozhodně nezapomeňte ochutnat japonské sushi. Objednejte ho online v restauraci Sushi Time. Ochutnejte lososa v kombinaci s rýží a mořskou řasou. S Tipli ho budete mít o 4 % levněji.

Pokud vás mořské plody nelákají, v Sushi Time objednáte také ramen – hovězí vývar se zeleninou, nebo japonské nudlové pokrmy a polévky. Sushi Time rozváží potraviny každý den od 10:30 do 21:00.

Honí vás mlsná? Nahraďte čokoládu zdravým ovocem a zeleninou. Obchod Frutiko je zdravá cukrárna, která vám doveze až domů ovocné květiny, bonboniéry i dorty. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Barevná a navíc jedlá kytice jistě potěší například jako dárek k narozeninám. Při nákupu online přes Tipli získáte zpět na účet až 5 % z ceny nákupu!

S cashbackem ušetříte nejen na nákupu potravin. Ať už sháníte elektroniku, oblečení, dárky pro děti, nebo si potřebujete sjednat finanční službu jako pojištění či dokonce půjčku, díky Tipli.cz získáte určité procento z nákupu zpět. Vyzkoušejte zdarma Tipli.cz a omrkněte všechny partnerské e-shopy.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi či prodej družstevního bytu? Využijte atraktivní nabídky od FINEPU.