8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Svatební i jiné kytice do každého koutu Prahy

Mohlo by Vás zajímat

Květiny jsou krásným kouskem přírody, který nás už od nepaměti provází všemi významnými událostmi. Jsou s námi na oslavách narozenin, při žádostech o ruku i na svatbách, kde se stávají velmi důležitou součástí velkého dne každé nevěsty.

Doručení květin po Praze ještě dnes

S menšími aranžemi i obrovskými svatebními kyticemi si poradí zkušení floristé ze společnosti KvětinyOnline.cz, kteří se už celých 15 let specializují na rozvoz květin Praha (dovážejí však kvítí i do ostatních koutů naší republiky). Abyste své vysněné květiny získali, nemusíte vůbec opustit pohodlí domova. Květiny vyberete online na webových stránkách společnosti – zde je najdete přehledně rozdělené do kategorií, a to nejen podle druhu nebo ceny, ale také podle příležitosti. K dispozici je více než 300 aranží různých tvarů, druhů i barev. A pokud byste si snad žádnou nevybrali? Jednoduše si sestavíte svou vlastní.

Až budete mít vybráno, můžete vytvořit objednávku. Jakmile ji odešlete, začne se pracovat na její přípravě. Nejprve je z těch nejčerstvějších a nejkrásnějších květů svázána kytice dle vašeho výběru. Pokud se jedná o dárek, je kytice opatřena kartičkou se vzkazem či přáním, které jsou rovněž zcela ve vaší režii. Poté už je předána kurýrovi, který ji ve smluvený čas doručí do jakéhokoli koutu Prahy. Kytice může být u vás, nebo u vaší vyvolené ještě v den vytvoření objednávky. To vše bez starostí a zbytečných návštěv květinářství.

Svatební kytice se nemusíte vzdávat

Jak už jsme zmínili, květiny jsou nedílnou součástí každé svatby. Stávají se dokonalým doplňkem v ruce nevěsty. Tam však zůstávají jen do určitého okamžiku – konkrétně do doby, než nevěsta odhodí svou kytici mezi skupinu svobodných dívek. Ta, která ji chytne, získává kousek nevěstina štěstí. A kromě toho by se jako první z dívek měla dočkat své vlastní svatby. Tradice házení svatební kyticí by neměla být porušena, což si uvědomuje snad každá nevěsta. Zároveň se však žádná z nich nechce jen tak vzdát své překrásné kytice. I na to naštěstí existuje řešení – nechte si v květinářství připravit kytice hned dvě. Jedna z nich vám poté zbude jako vzpomínka na váš nejšťastnější den.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.